OtoGry.pl

Świat mężczyzn i rozrywka

Komputer

Jak wybrać prezenty świąteczne dla gracza?

Jak wybrać prezenty świąteczne dla gracza?

Jesień to dobry moment, żeby rozejrzeć się za upominkami świątecznymi. Najlepsze i najpopularniejsze produkty mogą zniknąć z półek i magazynów, a zmiany w logistyce 2021 mogą sprawić, że zakupy na ostatnią chwilę, zwłaszcza z Chin, nie dotrą na czas. Dlatego też warto pomyśleć o swoich bliskich już dziś i przynajmniej przygotować swoją listę pomysłów prezentowych.

Najważniejsza w obchodach świąt Bożego Narodzenia jest ciepła i radosna atmosfera. Im wcześniej wprawisz się w świąteczny klimat, tym mniej uciążliwe będą jesienne deszcze. Aby cieszyć się tym czasem w spokoju, potrzebne jest odpowiednie przygotowanie, w tym dobór upominków dla najbliższych. Dzięki wybranym propozycjom prezentowym razem spędzicie najlepsze święta Bożego Narodzenia 2021!

świąteczne prezenty

Zakupy dla graczy mogą być jeszcze trudniejsze niż dla wielbicieli książek czy muzyki. Mimo dużej ilości gadżetów wiele z nich jest zupełnie nie przydatnych, albo przereklamowanych. Dlatego też warto zainwestować w najlepiej oceniane tytuły gier dopasowanych do preferencji i charakteru danej osoby. Można to sprawdzić podglądając jakie gry ma na półce lub o jakich pozycjach lubi opowiadać.

Wśród grających na komputerach i konsolach najpopularniejsze są strzelanki i gry strategiczne lub rpg. Fani gry online preferują najczęściej gry kooperacyjne. Z kolei osoby rozrywające się przez aplikacje w telefonie najczęściej wybierają zręcznościówki i platformówki. Na święta 2021 radzimy jednak dobrać gry planszowe, które odciągną graczy od ekranów. Co ważne, dla każdej z wcześniej wspominanych grup z pewnością łatwo będzie odnaleźć odpowiedni tytuł gry planszowej.

Coś dla młodszych – Gra Kto kłamie

Gra planszowa Kto kłamie? to oryginalny pomysł na prezent świąteczny. Jeśli spędzacie Boże Narodzenie 2021 w większym gronie, niezapomniana rozrywka gwarantowana! Gra Kto kłamie? to gra interaktywna, która w zestawie zawiera wykrywacz kłamstw. Jeśli lubisz ryzyko, spróbuj skłamać i oszukać maszynę, inaczej Twoje tajemnice ujrzą światło dzienne. Kto kłamie? to świetny pomysł na spędzenie zimowych wieczorów w gronie rodziny lub znajomych. Odkryjcie swoje sekrety w Święta Bożego Narodzenia 2021!

Coś dla starszych – Gra Nemesis

Gra Nemesis zapewni kosmiczną rozrywkę na całe święta. Gra nie jest przesadnie skomplikowana, ale będzie wymagała lekkiego główkowania. Podczas rozgrywki gracze stawiają czoła kosmitom w drodze na Ziemię. Nemesis to gra dla osób lubiących kooperację i rywalizację. Spodoba się miłośnikom polegających na rozwoju postaci i współpracy. Z drugiej strony, zapewniając unikatowe warunki zwycięstwa każdemu graczu, zapewnia emocje i atmosferę przyjemnego wyścigu pomiędzy osobami przy stole.

gry na święta

Coś dla fanów strategii – Terraformacja marsa 

To najlepsze gra dla fanów strategii i ekonomii. W Terraformacji Marsa przejmujecie kontrole nad korporacjami i jako ich zarządcy będzie kupować i zagrywać karty w celu rozwinięcia Czerwonej Planety. Zazwyczaj projekty będą wymagać odpowiedniego planowania zasobami i zdobywania nowych terenów. Dzięki temu rozgrywka wymaga główkowania i planowania na kilka tur. Prostota zasad i odpowiednie opisanie zapewnia jednak dobrą dynamikę i nie powoduje zmęczenia, dzięki czemu można skupić się na ekscytującej rozgrywce.

Święta Bożego Narodzenia za pasem. To nie tylko czas otrzymywania prezentów, ale również i ich dawania. Dlatego za prezentami dla graczy warto rozejrzeć się już dziś. Tutaj znajdziesz być może najlepsze gry planszowe na święta. A jeśli się dobrze przygotujesz, może uda Ci się znaleźć dla obdarowanego planszówkę w świecie jego lub jej ulubionej gry komputerowej. Wraz z rozwojem branży, takich pozycjo pojawia się coraz więcej!

Udostępnij