OtoGry.pl

Świat mężczyzn i rozrywka

Hobby

Marihuana automaty – co to jest?

Marihuana automaty – co to jest?

Branża konopna nie przestaje nas zaskakiwać. Co roku producenci robią wszystko, co w ich mocy, by zaoferować klientom coraz ciekawsze i bardziej innowacyjne propozycje. Dzięki temu kolekcjonerzy mogą stale poszerzać swoje zbiory nasion i inwestować w coraz bardziej imponujące propozycje.

Jakie są najpopularniejsze zarówno wśród amatorów, jak i  osób doświadczonych? Jest to marihuana automaty. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych nasion i ich właściwości? Nie ma problemu. Przygotowaliśmy krótki materiał, który opisze Ci charakterystykę gatunku i przedstawi te wyjątkowo interesujące produkty. Jest to niemała gratka dla kolekcjonerów, a biorąc pod uwagę, że najwięksi producenci co sezon oferują nowe odmiany, warto obserwować tę kategorię nasion.

Marihuana automaty – co to jest?

Nasiona automatyczne pozwalają skrócić proces uprawy marihuany do minimum. Dlaczego? Ponieważ o ile standardowe odmiany potrzebują ok. 5-6 miesięcy na to, by przeprowadzić pełny proces wegetacji i kwitnienia, o tyle marihuana automaty jest w stanie zamknąć się zaledwie w 2-3 miesiącach. Dla wielu osób jest to doskonały sposób, by zdobywać doświadczenie, gdyż jak wiadomo, im krócej musimy opiekować się rośliną, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie po naszej myśli.

Czy to znaczy, że marihuana automaty oferuje mniejszy plon? Tak, lecz pozostałe parametry kwiatostanów, zawartość kannabidioli i wygląd pozostają niezmienne. Jest to zatem perfekcyjna alternatywa dla osób z niewielkim doświadczeniem, które dopiero zaczynają swoją przygodę z uprawą marihuany, dysponują niewielką ilością miejsca lub zaliczają się do grona osób niecierpliwych.

Jak uprawiać?

W zależności od wybranej metody, marihuana automaty nie potrzebuje tak określonego czasu naświetlania, gdyż niemal od razu po wyrośnięciu, zaczyna ona kwitnąć. W przypadku uprawy na zewnątrz, problem automatycznie znika, natomiast podczas hodowli indoor przy pomocy growboxa, najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie oświetlenia w trybie 12/12. Oznacza to, że roślina przez 12 godzin w ciągu domu jest oświetlania przy pomocy lamp i kolejne 12 już nie.

Pamiętaj, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i grozi za nią kara pozbawienia wolności. Wszystkie wyżej przedstawione informacje nie służą propagowaniu produkcji roślin uznawanych za narkotyk. Służą one celom edukacyjnym i informacyjnym dla kolekcjonerów nasion marihuany, których posiadanie jest zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Udostępnij