Strona główna
Hobby
Tutaj jesteś
Hobby Wykrywacz metali dla początkujących

Wykrywacz metali dla początkujących

Data publikacji 7 czerwca 2019


Wybór wykrywacza metali nie jest obecnie łatwym zadaniem, tym bardziej przez osoby, które dopiero zaczynają przygodę z tą formą spędzania wolnego czasu. Jaki jest zatem najbardziej rekomendowany wykrywacz metali dla początkujących?

Wykrywacz metali dla początkujących

Wykrywacz metali dla początkującychRekomendowane jest jeszcze przed rozpoczęciem przygody z poszukiwaniem różnego rodzaju przedmiotów zapoznać się przepisami, które obecnie obowiązują detektorystów. Warto również wcześniej zapoznać się z budową wykrywaczy metali, co może pomóc w podjęciu trafnej decyzji związanej z zakupem. Trzeba także wiedzieć, czego dokładnie się oczekuje od wykrywacza metali. Warto bowiem wybrać urządzenie, które będzie wstanie spełniać wszystkie wymagania.

Wykrywacz metali Garrett ACE 150

Jest to model bardzo łatwy w obsłudze. Osoba początkująca nie powinna zatem mieć z tym urządzeniem żadnych problemów. Ogromną zaletą tego produktu jest fakt, że producent wyposażył go w ekran LCD. Wykrywacz metali posiada także legendę, która wskazuje rodzaj wyszukanego metalu, wielkość znaleziska, a także inne bardzo istotne informacje.

Wykrywacz metali Garrett ACE 250

Ten sprzęt spośród innych produktów dostępnych na rynku wyróżnia się przede wszystkim zdecydowanie większą czułością. Umożliwia dzięki temu użytkownikowi na wyszukiwanie przedmiotów, które są ukryte znacznie głębiej. Z kolei funkcja dyskryminacji pozwala nie tylko na szukanie różnych metali, ale również na własne ustawienia, co jest bardzo istotne dla każdego pasjonata tej formy spędzania wolnego czasu. Urządzenie posiada również pin point, namierzanie to pozwala na bardzo precyzyjne określenie, gdzie dokładnie umieszczone jest dane znalezisko.

Wykrywacz metali Garrett ACE 400i

Bardzo istotną zaletą tego modelu będzie wodoszczelna cewka, która jest wstanie zabezpieczyć urządzenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Dodatkowo wyższa częstotliwość pracy zwiększa efektywność wyszukiwania przedmiotów nie tylko nisko, ale również średnio przewodzących prąd. Przykładem takiego znaleziska może być złoto. Z kolei czułość urządzenia regulowana jest w ośmiu poziomac h. Użytkownik możne także zaobserwować na ekranie na jakiej głębokości znajduje się dane znalezisko. Producent dodatkowo dołączył do całego zestawu słuchawki.

Wykrywacz metali Garrett AT Pro

Jest to urządzanie przeznaczone dla zdecydowanie bardziej wymagających osób. Produkt cechuje się przede wszystkim wodoodporną budową, która pozwala na prowadzenie poszukiwań także podczas deszczu czy pod wodą. Z kolei duży zakres dyskryminacji pozwala na szukanie znaleziska na obszarach, które są mocno zanieczyszczone. W dodatku urządzenie można bez żadnego problemu ustawić na częstotliwość 15 kHz, która jest przeznaczona do lokalizowania bardzo drobnych przedmiotów, przykładem mogą być łańcuszki.

Redakcja OtoGry

Witajcie w redakcji OtoGry – miejscu, gdzie technologia, gry komputerowe i świat internetu spotykają się, tworząc inspirujące i ekscytujące treści! Nasza redakcja to zgrany zespół entuzjastów, pasjonatów nowoczesnych technologii, graczy i osób zafascynowanych światem online.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?