Strona główna
Gry
Tutaj jesteś
Gry gry

Co nowego czeka nas w 2021 w świecie gier? Epifrog!

Data publikacji 17 maja 2021

Gracze spragnieni nowości na Steamie mogą już zacierać ręce. Za miesiąc czeka nas premiera demo nowej gry, która może wciągnąć nas na długie godziny. Każdy fan strategicznych gier o ciekawej , rozwiniętej fabule powinien poświęcić chwilę na poznanie Epifrog. Szczególnie, że jest to tytuł wychodzący z polskiej firmy Adria Games. Dlaczego warto dać mu szansę? Jeśli jesteś zainteresowany, zostań z nami! Przedstawimy Ci wszystkie ważne informacje na temat nowej gry, która toczy się w świecie… żab!

O czym będzie gra Epifrog?

Z opisu gry na Steamie (https://store.steampowered.com/app/1156350/Epifrog/) możemy dowiedzieć się wszystkich informacji. Co więcej, grę można dorzucić do naszej wishlisty. Głównymi bohaterami gry są żaby i ich całe królestwo. Wszystko w ich świecie było dobrze, dopóki nie zesłano na nich zła i potworów. Zadaniem gracza jest walka z nimi, eksploracja świata, rozwijanie, budowanie i wiele, wiele innych. Gra prezentuje się ciekawie, a jej grafika z pewnością zostanie doceniona przez fanów niecodziennych, artystycznych postaci i kreacji świata.

Jeśli chcesz zobaczyć, o czym mowa, obejrzyj film o grze na YouTubie:

Urzekły nas postacie żab. Są one jednocześnie bardzo charakterystyczne przez swój rysunkowy charakter, a ich opisy nie raz dowcipne i interesujące. Od razu chce się poznać więcej i wejść w świat gry.

Kiedy, jak i gdzie? Najważniejsze informacje o grze

Jak już pisaliśmy, gra będzie dostępna na Steamie. Planowana data wypuszczenia demo to czerwiec tego roku, a oficjalna premiera ma odbyć się w sierpniu. Najnowsze informacje udostępniane są na social mediach twórców, na Discordzie (https://discord.gg/5kreZYVumt), a także na oficjalnej stronie (https://playepifrog.com/). Nie jest więc trudno o najświeższe dane o grze. Każdy, kto jest zainteresowany, może skontaktować się i zadać twórcom różne pytania. Są szukani także beta testerzy, którzy będą mogli wyrazić swoją opinię o projekcie. Jeśli więc masz w tym doświadczenie lub po prostu spodobał Ci się ten pomysł, to zgłoś się do nich!

Dlaczego właśnie Epifrog? Co wyróżnia ten projekt?

No właśnie, można się zastanawiać, dlaczego warto zwrócić uwagę właśni na Epifrog? Przecież w tym roku powstaje masa innych gier! Warto jednak zwrócić uwagę na to, że jest to projekt polskich twórców. Ich zawsze warto wspierać 😉 Nas urzekła także wyjątkowa grafika, która pokazuje magiczny, bajkowy świat. Na YouTube widzieliśmy projektowanie poszczególnych szkiców i są one po prostu niesamowite! Super opcją jest też dostęp do Discorda oraz możliwość śledzenia postępów w pracy nad grą. To super opcja, aby krok po kroku patrzeć, jak powstaje coś, w co później będziemy mogli zagrać.

Jeśli zainteresował Cię temat Epifrog, to możesz dołączyć do social mediów, Discorda, dodać grę do listy życzeń na Steamie i czekać na czerwiec! Na pewno przed nami jeszcze więcej informacji o rozgrywce, rozwój fabuły, a także nowości przygotowane przez twórców. Gra jest naprawdę obiecująca, dlatego warto śledzić już ją teraz. Później będziesz mógł powiedzieć, że znałeś Epifrog zanim jeszcze stała się sławna!

Redakcja OtoGry

Witajcie w redakcji OtoGry – miejscu, gdzie technologia, gry komputerowe i świat internetu spotykają się, tworząc inspirujące i ekscytujące treści! Nasza redakcja to zgrany zespół entuzjastów, pasjonatów nowoczesnych technologii, graczy i osób zafascynowanych światem online.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

gry minecraft za darmo