OtoGry.pl

Świat mężczyzn i rozrywka

Gry

GRAJ w gry i zdobądź playstation 4

GRAJ w gry i zdobądź playstation 4

Konkurs o nazwie Banankowy Kalendarz Adwentowy to świetna atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Aby wziąć w nim udział, należy zgłosić się maksymalnie do dnia 31 grudnia 2020 r. i wypełniać zadania, za które otrzymuje się bananki.

Każdego dnia na dostępnej na stronie internetowej bananki.pl mapce pojawiają się zupełnie nowe zadania do zrealizowania przez graczy. Dostępny jest także ranking, który pokazuje aktualnego zwycięzcę i to ile punktów zdobył. Jeżeli gracz dołącza w połowie konkursu, nie ma co się martwić. Otóż można bez żadnego problemu cofnąć się do wcześniejszych zadań. Warto tu wspomnieć, że nie trzeba mieć ukończonych wszystkich zadań co do jednego, żeby móc wziąć udział w konkursie.

https://www.bananki.pl/event/

Jeden użytkownik może korzystać jedynie z jednego konta. Każdy uczestnik musi założyć konto na stronie bananki.pl. Punkty zbiera się zarówno w grze (bananki żółte), jak i przez zakup produktów dostępnych na stronie internetowej (bananki zielone). Każdy z zarejestrowanych uczestników otrzymuje specjalną elektroniczną kartę punktową. To na niej zbierają się wszelkie Bananki (punkty zdobyte podczas konkursu).

Uczestnik konkursu ma za zadanie grać w gdy na playsation 4, testować gdy i zbierać bananki. Do zgarnięcia jest wiele nagród, między innymi doładowania do gier, skiny CS:GO, sprzęty dla graczy jak i inne. Obecnie wzięło udział w konkursie już prawie 4 miliony użytkowników. Warto jest wziąć udział w tym konkursie, ponieważ prawie każda osoba wygrywa! Nie ma co się zastanawiać – najlepiej jest dołączyć do gry już teraz.

Najpopulerniejsze gry online to War Thunder, MovieStarPlanetVip, Forge of Empires oraz World of Tanks. Oczywiście osoba biorąca udział w konkursie musi grać na Playstation 4 przez Internet z innymi graczami. W innym wypadku bananki nie będą naliczane. W bardzo prosty sposób można zdobyć dodatkowe bananki. Wystarczy założyć na swoim telefonie aplikację, polecać serwis www.bananki.pl, robić zakupy u partnerów albo na przykład polubić fanpage’a bananków na Facebooku.

Informacja prasowa

Udostępnij