Strona główna
Mężczyzna
Tutaj jesteś
Mężczyzna Czym zaimponować kobiecie

Czym zaimponować kobiecie?

Data publikacji 23 czerwca 2019


Niełatwo wzbudzić zainteresowanie płci pięknej. Z pewnością każdy mężczyzna stanął kiedyś przed dylematem: czym zaimponować kobiecie? To pytanie pojawia się często zwłaszcza na początku znajomości. Chcesz przecież zwrócić na siebie jej uwagę, wyróżnić się i sprawić, że w jej oczach będziesz wyjątkowy i inny od pozostałych mężczyzn. Jak to zrobić? Metod jest wiele.

Czym zaimponować kobiecie?

Czym zaimponować kobiecieJeśli nie znasz jej jeszcze zbyt dobrze, wybierz jeden z bezpiecznych i uniwersalnych sposobów. Opowiedz o książce, którą ostatnio przeczytałeś, dodaj kilak słów o swojej ulubionej powieści z kanonu literatury klasycznej. Każda kobieta doceni zainteresowanie dobrymi książkami. A może pasjonujesz się literaturą science fiction? Opowiedz jej o tym! Nawet, jeśli dla niej będzie to czarna magia, z pewnością zaimponujesz jej własnym stylem.
Innym bezpiecznym tematem jest też muzyka. Grasz na instrumencie? Byłeś ostatnio na ciekawym koncercie? Podziel się z nią tymi informacjami. Może przy okazji okaże się, że lubicie te same gatunki muzyczne? To zdecydowanie ułatwi rozwój znajomości. Jeśli lubisz zwierzęta – koniecznie wspomnij jej o tym. Nie wstydź się tego, że kot śpi z tobą w łóżku lub tego, że uratowałeś ostatnio ślimaka przed rozdeptaniem. Kobiety doceniają troskę o zwierzęcych przyjaciół. To, jak traktujemy zwierzęta, świadczy przecież o tym, jakimi jesteśmy ludźmi.

Poznaj jej pasje!

Jeżeli natomiast znacie się już lepiej, a ty miałeś okazję poznać jej hobby i zainteresowania, dobrym pomysłem może być próba poznania świata jej pasji. Jeśli pasjonuje ją wspinaczka na ściance, a ty jeszcze nigdy tego nie próbowałeś i, co więcej, masz pewne obawy, przełam się i spróbuj! Zaproponuj jej wspólną wspinaczkę, poproś, by udzieliła ci lekcji i dała kilka porad. Wbrew pozorom, kobiety lubią mężczyzn, którzy potrafią przyznać się do swoich słabości i starają się z nimi walczyć. Twoja towarzyszka z całą pewnością będzie zauroczona tym, że chcesz poznać jej pasję i jesteś gotów pokonać dla niej swoje lęki. Nawet, jeśli próby wspinaczki skończą się niepowodzeniem, będziesz dla niej bohaterem.

Bądź szczery!

Uwierz w to, że szczerość to twój największy atut. Zdecydowanie nie warto starać się zaimponować kobiecie, przechwalając się stanem swojego konta czy podkreślając swoją wyjątkowość, wyśmiewając innych. Efekt odwrotny od zamierzonego – gwarantowany. Nikt przecież nie lubi słuchać przechwałek!
Pozwól jej samej odkryć, ile jest w tobie niepowtarzalności. Uśmiechaj się, bądź swobodny i zabawny. Pewność siebie i szczerość zawsze robią dobre wrażenie. Nie zapominaj też o sposobach, które znali już nasi dziadkowie, a także ich dziadkowie: szarmanckie zachowanie, kultura i zainteresowanie jej sprawami to recepta na sukces. Niezależnie, jaki sposób wybierzesz, by jej zaimponować, te cechy zawsze zadziałają skutecznie.

Redakcja OtoGry

Witajcie w redakcji OtoGry – miejscu, gdzie technologia, gry komputerowe i świat internetu spotykają się, tworząc inspirujące i ekscytujące treści! Nasza redakcja to zgrany zespół entuzjastów, pasjonatów nowoczesnych technologii, graczy i osób zafascynowanych światem online.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Sprzedaj zużyty telefon