OtoGry.pl

Świat mężczyzn i rozrywka

Hobby

Czytniki e-booków gadżet dla wszystkich książkomaniaków

Czytniki e-booków gadżet dla wszystkich książkomaniaków

Rośnie liczba aktywnych czytelników w Polsce. Zamiast jednak tradycyjnego druku, chętnie wykorzystujemy najnowsze zdobycze techniki.

Czytniki e-booków to szybkie i lekkie rozwiązanie, by mieć przy sobie całą, bogatą biblioteczkę! Przy okazji pozwala zaoszczędzić papier, więc nasz styl życia staje się bardziej eko! Likwiduje także odwieczny problem oczekiwania na daną pozycję w bibliotece, czy dostępną nowość wprost z półek księgarni.

Jednym kliknięciem można zupełnie legalnie otrzymać tysiące tytułów, niezależnie od rodzaju czytanej literatury! Na rynku elektronicznych dostępne są urządzenia pod nazwą: pocketbook, inkbook, czy kindle. Każdy z nich posiada wbudowany ekran o różnej wielkości i rozdzielczości pikseli. Oprócz tego w zależności od modelu mogą mieć: wyświetlacz e-Ink, opcję podświetlania ekranu, wbudowaną pamięć o różnej pojemności (średnio 4-8 GB). Większość opiera się na łączności WiFi, niektóre posiadają także Bluetooth.

Czytniki e-booków występują w różnych wariantach kolorystycznych. Dostępne są klasyczne czarne, a także białe, czy lazurowe. Niektóre modele uprzedzają, że od czasu do czasu wyświetlają także reklamy na ekranie.

Koszt zakupu czytnika e-booków jest bardzo różny, w zależności od marki. Średni koszt zakupu to około 500 zł.

Nixon Now

Udostępnij