Strona główna
Gry
Tutaj jesteś
Gry

Najpopularniejsze strony z grami w 2020 roku

Data publikacji 10 lutego 2020

Gry komputerowe stały się obecnie czynnością, przy której dzieciaki spędzają mnóstwo czasu i energii. Wirtualny świat stał się dla nich na tyle istotny, że traktują go na równi z rzeczywistym.

        W co teraz grają najmłodsi? Na czoło list wysuwają się gry sportowe i logiczne. Na przykład wyspagier to miejsce, gdzie można znaleźć mnóstwo ciekawych propozycji. Są tam nie tylko popularne strzelanki, gdzie krew leje się litrami, lecz także nieco przyjaźniejsze wirtualne zabawy. Do takich należą z pewnością ubieranki. Są one skierowane głównie do dziewczynek, które uwielbiają wszelakie modowe i stylizacyjne metamorfozy. Ubrać i uczesać ukochaną księżniczkę z bajki to dopiero przyjemność. Można przecież zrobić z nią prawie wszystko. A efekty jej przemiany są a jakże olśniewające i zniewalające. W dopasowanej kolorystycznie sukience, w przepięknych butach i gustownej torebce każda księżniczka może wyruszać na zaplanowaną wcześniej randkę lub wystawny towarzyski bal.

        Jednak wyspagier to nie tylko propozycja przewidziana dla panien, lecz również dla chłopców. Oni mogą się zatracić z kolei w wyścigach samochodowych. Poczuć olbrzymią prędkość pilotując najnowszej generacji wyposażone w cudeńka technologiczne terenowe auto to dopiero przygoda. I mimo że to tylko niewinna symulacja może przyprawić niejednego malca o szybsze bicie serca. Zaletą strony wyspa gier jest to, że nie ma ona jakichś specjalnych wymagań sprzętowych. Nie dość, że jest darmowa i w miarę szybko się instaluje. To jeszcze wszystkie instrukcje jej uruchamiania są wydawane po polsku. Nie ma więc możliwości, by coś było niejasne, albo za bardzo zagmatwane. Porządna grafika i żywe kolory sprawiają, że na wyspie gier chce się zawiesić oko, bo to atrakcyjna i ciekawa strona z grami.

      To samo można powiedzieć o stronie gry friv. Przy czym ma ona nieco więcej wymagań. Po pierwsze, by ją uruchomić- należy zainstalować specjalną wtyczkę. Po drugie, jako że znajduje się na niej znacznie więcej propozycji niż na wyspie gier, trzeba się znacznie bardziej przyglądać zamieszczonym na pulpicie obrazkom i znać nazwę ulubionej gry. W przeciwnym razie czeka nas szukanie po omacku. Należy zwrócić też uwagę, że gry friv uruchamiają się nieco dłużej, toteż należy zachować większą cierpliwość. Jednak warto poczekać, bo strona z grami friv to na pewno przednia zabawa. Co do rodzaju gier na friv. com to dominują gry logiczne, taktyczne i sportowe. Wszystkie te rodzaje gier dostarczają dzieciakom niezłego kopa energetycznego i intelektualnego.

      I są powodem, przez który godziny spędzone przed ekranem komputera nie są stracone. Gry friv uczą dzieciaki planowania, logicznego myślenia i pozwalają wyostrzyć ich spostrzegawczość i nieszablonowe myślenie. Z kolei gry sportowe i te z pogranicza fantastyki uczą je cierpliwości, nieustępliwości i tego, że porażka to nie koniec świata. Jutro przecież też jest dzień. Co do kolorystyki gier friv to jej motywem przewodnim jest kolor zielony. On podobno wycisza i tłumi złe emocje. To, że gry friv są darmowe i ogólnodostępne również przysparza im fanów. Miło jest się czasem odprężyć się w ich towarzystwie po całym dniu spędzonym w szkolnej ławie.

Redakcja OtoGry

Witajcie w redakcji OtoGry – miejscu, gdzie technologia, gry komputerowe i świat internetu spotykają się, tworząc inspirujące i ekscytujące treści! Nasza redakcja to zgrany zespół entuzjastów, pasjonatów nowoczesnych technologii, graczy i osób zafascynowanych światem online.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

gry minecraft za darmo