Strona główna
Gry
Tutaj jesteś
Gry

Najlepsza gra na telefon

Data publikacji 13 maja 2019


Kiedy dzieci bądź nastolatkowie są znudzeni, słyszą z ust rodziców zachęty, typu: „Wyjdź i pobaw się na dworze”, ” Zagraj z przyjaciółmi w piłkę” czy chociażby „Pójdź na spacer. W końcu każdy ruch, to zdrowie”. Rodzice silą się, żeby ich pociechy ruszyły się z domu. Ale przyznamy, że zamiast uprawiać jakikolwiek sport „w realu”, młodzi wolą skupić się na tym, co wyświetlają ekrany ich telefonów czy tabletów. Coraz częściej rezygnuje się z wykonywania czynności, które może zastąpić korzystanie ze sprzętów elektronicznych. Dzisiejsza technologia pozwala w końcu na pobranie mnóstwa gier i aplikacji, które mają imitować swoją zawartością prawdziwe życie. Jaka jest najlepsza gra na telefon?

Granie na telefonie

Najlepsza gra na telefonW końcu zamiast wysiłku fizycznego przy grze w siatkówkę lub koszykówkę, można skorzystać z wirtualnego „uprawiania” takowych dyscyplin, a nawet jeszcze więcej. Zdobywa się w nich jakieś znaczące punkty i osiągnięcia!
Nieraz uważa się, że najlepsza gra na telefon, to taka, w której potrafi się wygrywać. Jest to o wiele prostsze niż branie udziału w prawdziwych konkurencjach. Rzeczywiście – takie gry potrafią być ciekawe i wciągające. Ale mogą też okazać się wielkimi złodziejami czasu. Poza tym długie przesiadywanie dzieci przed ekranem, często denerwuje ich rodziców i psuje wzrok. Jednak czy każda forma „telefonicznej rozrywki” musi być zła czy szkodliwa? Być może niekoniecznie.

Czy granie na telefonie to strata czasu?

Niejedna z nich pokazuje etapy pracy, której dzieci nie są w stanie się podjąć przez wzgląd na ich młody wiek. Jednymi z najczęściej instalowanych gierek są te, w których trzymający telefon może zabawić się w prowadzenie własnej piekarni, schroniska czy farmy. Rodzice nieczęsto uczą, jak piec ciasta, albo zajmować się własnym kawałkiem ziemi. Jeżeli ich zawód związany jest z zupełnie czymś innym, na przykład wypełnianiem dokumentów i siedzeniem całymi dniami za biurkiem.

A co z opieką nad zwierzętami? Skoro ktoś nie posiada własnego pupila, może chociaż pocieszyć się tym internetowym. Zaś aplikacje, takie jak „Pou” lub też „Subway Surfers” są rozchwytywane przez osoby mające nadmiar wolnego czasu. Miło jest zająć się czymś podczas długiej podróży pociągiem, albo nudnej przerwy między lekcjami.

Gry na telefon inspirują do rozmów

Gry na telefon są również częstym tematem do rozmów w chwilach między lekcjami. Nieraz przyjaciele nie mogą dogadać się, która ze znanych im aplikacji jest najlepsza i najciekawsza, ale nie mogą się w tej kwestii dogadać. Wymieniając się nimi nawzajem również mogą miło spędzić czas.
Jak więc widać, skupianie się na świecie wirtualnym nie zawsze musi być takie złe, jak się wydaje. Trzeba tylko spojrzeć na to z odpowiedniej perspektywy.
A jeżeli nie masz pomysłu w jaką grę sam powinieneś zagrać, możesz skorzystać z rankingu tych najlepiej ocenianych przez ludzi i sprawdzić czy aplikacja posiadająca w tej dziedzinie „numer jeden”, będzie i taka dla ciebie.

Redakcja OtoGry

Witajcie w redakcji OtoGry – miejscu, gdzie technologia, gry komputerowe i świat internetu spotykają się, tworząc inspirujące i ekscytujące treści! Nasza redakcja to zgrany zespół entuzjastów, pasjonatów nowoczesnych technologii, graczy i osób zafascynowanych światem online.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

gry minecraft za darmo